Zostań managerem

0
1181
Chcesz  robić trasy koncertowe,  masz kapelę – nie grasz koncertów? Te warsztaty odbędą się dopiero w styczniu, ale dajemy o tym znać już teraz. Blisko z  każdego miejsca na Dolnym Śląsku, bo we Wrocławiu.

 
Warsztaty managersko-muzyczne:
Temat: „Jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli a przy tym nie zbankrutować i nie wyłysieć?”.
Wrocław – Firlej (ul. Grabiszyńska 56)
czwartek, 20 stycznia 2022, godz. 20.00
 
Bilety:

60 zł – do 15 stycznia
70 zł – od 16 do 20 stycznia

Tu je można kupić:
Zapraszamy na warsztaty dla początkujących managerów i muzyków, którzy sami dbają o swoją karierę. To szkolenie jest okazją do zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia z zakresu organizacji koncertów i tras koncertowych.
Kto je poprowadzi? Ktoś bardzo doświadczony w tym temacie:
Bartek „Borówka” Borowicz – pracował jako dziennikarz w wielu mediach. Publikował w „Gazecie Wyborczej”, „Polityce” czy „Teraz Rocku”. Miał swoje programy w TVP3 (zanim stała się telewizją rządową), Esce Rock czy Radiofonii. Rzucił to wszystko, bo zaczął zajmować się organizowaniem koncertów. Ale nie wielkich a’la Opener, lecz tych małych kameralnych – dla 30, może 100 osób. Przez 15 lat jego firma Borówka Music zorganizowała ponad 4200 takich koncertów na terenie Polski i 20 innych krajów – od Mołdawii po Islandię. On lubi małe, bo małe jest piękne. Dlatego nie dość, że robi małe koncerty, to robi je też w małych miejscowościach – ba! Nawet wioskach! Koncerty w nietypowych miejscach: mieszkaniach (tych przygotował ponad 300!), więzieniach, szpitalach czy na dachach budynków to jego domena. Podczas warsztatów „Borówka” opowie, jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli a przy tym nie zbankrutować ani nie wyłysieć. Bartek wie, co mówi, ma doświadczenie – wszak sam już dawno wyłysiał…
Sprawdź: https://www.facebook.com/borowkamusic/
O swojej pasji i jednocześnie pracy Bartek napisał niedawno w książce „Borówka Music – 15 lat w trasie”. Pozycja ta wyprzedała się w nakładzie 700 egzemplarzy w ciągu tygodnia od premiery! Nieźle, jak na debiut. Aktualnie dostępny jest dodruk. Książkę wychwalali m.in. Czesław Mozil, „Grabaż” czy Jarek Szubrycht.
Podczas zajęć dostaniesz odpowiedź między innymi na te pytania:
– jak logistycznie dobrze ułożyć trasę i jak ją dobrze zrealizować?
– jak wypromować swoje koncerty?
– w których miastach i miejscach warto grać a które lepiej omijać?
– czy lepiej wynająć na trasę busa czy wziąć dwie zdezelowane osobówki od rodziców?
– co zrobić, aby o waszym koncercie trąbiły media?
– jak załatać dziury w trasach?
– w jaki sposób szukać miejsc, klubów do grania?
Ale to tylko część zagadnień…
Do zobaczenia w Firleju!!!

(bb)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię