Zielone oszustwo

0
542

To hit na polskim rynku wydawniczym. Ekolodzy, ci nie powiązani z korporacjami i politykami, już zarezerwowali część nakładu. To wiedza, która nie pojawia się w mediach siedzących w kieszeni korporacji. POLECAMY.

Besteseller Marco Morrano ukazuje się nakładem wrocławskich Wektorów. Książka już jest dostępna. Obowiązuje niższa cena przedsprzedażowa. Szczegóły na ttps://www.wydawnictwowektory.pl/.

Na zachętę wybrane cytaty z książki.

Całkowita władza…

… by zawiesić działanie społeczeństwa

Zielona banda i jej »orędownicy działań wysokiego szczebla na rzecz klimatu« mają mokre sny o lockdownach. Od dawna marzyli o całkowitej władzy, by zawiesić działanie społeczeństwa: trzymać ludzi zamkniętych i pozwalać jedynie na to, co tej bandzie wygodne”.

Koszmar…

… dopiero się zaczyna. „Jeśli myśleliście, że koszmar się skończy, gdy minie panika związana z koronawirusem, to pomyślcie jeszcze raz, bo to dopiero początek. Zieloni i globaliści nie zamierzają pozwolić zmarnować się kryzysowi. To jest moment, na który czekali. Nie oczekujcie też zbytniego oporu ze strony polityków – nawet tych nazywających się konserwatystami, jak Boris Johnson. Oni są częścią problemu”.

Wyjście z kryzysu koronawirusowego stanowi okazję do resetu światowej gospodarki i nadania priorytetu zrównoważonemu rozwojowi bez dalszego niszczenia planety – powiedział książę Karol podczas otwarcia wirtualnego spotkania Światowego Forum Ekonomicznego”, donosił „Guardian” w czerwcu 2020 roku”.

Gdyby Greta…

… wróciła do szkoły „Na lekcji ekonomii mogłaby się dowiedzieć, że paliwa kopalne, których wyeliminowania tak bardzo pragnie, dostarczają niezawodną, obfitą i tanią energię dla coraz większej populacji Ziemi”. Natomiast na lekcji historii mogłaby poznać „przegląd dokonań ludzkości, poczynając od najwcześniejszych cywilizacji, z którego wynika, że kilka poprzednich okresów ociepleń (nazywanych optimami klimatycznymi) bezpośrednio wiązało się z okresami niezwykłego dobrobytu i rozwoju ludzkości” – tłumaczył geolog Gregory Wrightstone, autor książki Inconvenient Facts: The Science That Al Gore Doesn’t Want You to Know.

Jestem przekonany, że panna Thynberg ma wielkie serce i chce jak najlepiej dla Ziemi i ludzkości, ale najwyższa pora, by wróciła do szkoły i nauczyła się tego, czego nie wie i oduczyła wiele z tego, czego ją nauczono” – podsumował Wrightstone .

Obalić ten system

Brytyjski ekolog, George Monbiot, wyjawił prawdziwe motywy ruchu klimatycznego:

Musimy obalić system, który pożera planetę: nieustający wzrost” – oświadczył Monbiot w 2019 roku w brytyjskiej telewizji. „Nie możemy tego dokonać, bawiąc się w detale na marginesie problemu – musimy uderzyć prosto w serce kapitalizmu i obalić go” .

Programy działaczy ekologicznych i aktywistów klimatycznych w zasadzie opierają się na unicestwieniu gospodarki rynkowej, o której wprowadzenie walczyliśmy, i o której śniliśmy w czasach komunizmu przez dekady”.

Znany ekolog…

… Paul Ehrlich, namawiał do radykalnych kroków w kwestii kontroli populacji w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku jako „rozwiązania” problemu katastroficznej przyszłości ludzkości i planety. W artykule z 17 listopada 1967 roku w „Los Angeles Times” George Getze donosił: „Jak w czwartek oświadczył biolog z Uniwersytetu Stanforda – jest już za późno dla świata, by uniknąć długiego okresu głodu”.

Pięćdziesiąt lat temu ONZ, „New York Times” i środowisko akademickie jawnie dyskutowały nad koncepcją zatrucia żywności i źródeł wody. Całkiem otwarcie stwierdzono, że rząd może być zmuszony truć ludzi [by zmniejszyć populację]” – zauważył Tony Heller z RealClimateScience.com. „Teraz przejdźmy do listopada 2019 roku. Znowu widzimy tą samą współpracę prasy, środowisk naukowych i ONZ w lansowaniu koncepcji zmniejszenia liczby ludzi na Ziemi”.

(wektory)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię