Zagubieni – nowy singiel Patrycji Kamola w sieci

0
877

W starożytnym Rzymie szczególnym kultem otaczano Janusa – boga o dwóch obliczach (Ianus Bifrons). Jak ufać postaci, która nie ma jednego oblicza i zmienia je w zależności od okoliczności? Dwulicowość Janusa ma swoje odbicie także w życiu ludzi i znalazła swoje miejsce w nowym teledysku „Zagubieni” promującym najnowszy singiel – Patrycji Kamola.

– Zdarza się, że w naszej codzienności spotykamy ludzi o nieokreślonej tożsamości i zasadach – mówi Patrycja Kamola. Przy nas wydają się być przyjaciółmi, bez nas stają się naszymi wrogami. Są radykalni w życiu, ale tylko na chwilę. Ich cechą charakterystyczną jest dobieranie takiej twarzy, która w danej chwili przynosi im najwięcej korzyści. Taki jest główny bohater teledysku promującego mój najnowszy singiel „Zagubieni”, który jest odważny w prowadzeniu biznesu, ale bojaźliwy w codziennym życiu. Tworzy wokół siebie złudne poczucie wyrazistości, a jednocześnie jest zdolny do zdrady. Nie czuje żadnych skrupułów, gdyż wewnętrznie jest skrajnym egoistą – dodaje Patrycja Kamola.

Realizacja teledysku: Studio-2b, aktorzy: Patrycja Kamola, Joanna Szławieniec, Wiktoria Eliaszewicz, Grzegorz Mielczarek

(am)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię