Z fotografią w tle w Galerii Sztuki

0
645

Czwartkowy wieczór w Legnicy warto zarezerwować na spotkania z kuratorem i Autorami wystawy VI Triennale Fotografii Wałbrzyskiej w Galerii Sztuki w Legnicy. Organizatorzy szczególnie gorąco zapraszają wszystkich zainteresowanych fotografią. Wstęp wolny.

Wałbrzyskie Triennale to owoc współpracy Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego z Wałbrzyską Galerią Sztuki BWA. Na ekspozycji można obejrzeć 161 Fotografii wykonanych przez 28 Autorów. Aby lepiej zrozumieć prezentowane prace – ale i sztukę fotografii w ogóle – warto zarezerwować dwa kolejne czwartkowe wieczory, kiedy to kurator – Jarosław Michalak, założyciel i prezes Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego oraz pomysłodawca Triennale Fotografii Wałbrzyskiej – i uczestnicy wystawy – Anna Habdas-Czujko, Mariusz Woźniak, Teresa Anniuk–Gulak i Brygida Strzępek – zdradzą tajniki swojej twórczości.

W czwartek – 30 marca o godz. 18.00 w Galerii Ring – zagłębimy temat formy i treści. Teresa Anniuk-Gulak oraz Brygida Strzępek opowiedzą o swojej twórczości w kontekście formalnej strony budowy obrazu. Bazując na autorskich zestawach – AWARIA ŚWIATA oraz GALACTIC FLOWERS – opowiedzą również o specyficznych autorskich technikach, które pozwalają im obrazami wyrazić swoje emocje. Jarosław Michalak zaprezentuje swoje realizacje związane z wątkiem dokumentu w fotografii i projektem LITERY oraz opowie o budowaniu treści i przekazu zestawów fotografii.

Ekspozycja dostępna będzie do 16 kwietnia od wtorku do niedzieli w godz. 12.00-18.00. Wstęp wolny.

(galeria)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię