Patrycja Kamola „Jestem”,

0
1256

Nowy projekt muzyczno-poetycki Patrycja Kamola „Jestem”, jest już dostępny w sieci.

6 muzycznych premier, które znalazły się w ubiegłym tygodniu w internetowej sieci, są zwiastunami wydania pierwszego, autorskiego tomiku wierszy „Jestem” zawierającego słowa poezji nacechowanej emocjami, które towarzyszą artystce Patrycji Kamola przez całe jej życie. Jak podkreśla wokalistka i kompozytorka, jej wiersze, które zostaną wkrótce wydane nakładem jednej z renomowanych witryn wydawniczych, powstały w latach 2009–2020 i początkowo stanowiły myśli, które z czasem stały się poezją. Utwory te mówią o życiu i jego wartościach, ale poruszają również tematy dotyczące spraw ludzkich, codziennych, kompromitujących, czasem amoralnych i prowokujących.

Kilkanaście z publikowanych w tomiku wierszy znalazło już swoje miejsce na moich autorskich płytach. Zostały one, przeze mnie, starannie przetransponowane na teksty piosenek do których skomponowałam muzykę. Oprócz tego kilka z nich brało udział w projekcie artystycznym V Legnicka Jesień Miedziana i zostały opublikowane w pokonkursowym tomiku wierszy wydanym w ramach II Konkursu Poetyckiego „Legnica 2017”. Jest też kilka utworów, które znalazły swoje miejsce w regionalnej prasie. Tomik wierszy „Jestem” jest próbą posłużenia się przeze mnie teorią nadziei w celu odnalezienia odpowiedzi na pytania: czym tak naprawdę jest miłość? Jakie ma barwy i jakie cienie? Starałam się, by moje wiersze były odzwierciedleniem mojej duszy i moich myśli. Sama jestem niekończącą się kompozycją metafor i jeżeli w moich wierszach odnajdziecie Państwo choćby ślad własnej duszy, będę szczęśliwa – mówi Patrycja Kamola.

Tomik wierszy „Jestem” już wkrótce znajdzie się w renomowanych domach sprzedaży wysyłkowej oraz w księgarniach w całej Polsce, a obecnie jego zapowiedzią jest wydanie 6 utworów muzycznych do poezji znajdującej się w tomiku, który promuje teledysk Patrycja Kamola – „Bez końca”.

(ac)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię