Jak feniks…

0
861

Wydawało się, że polkowicki zespół SHTOS, bardzo dobrze przyjęty na polskiej scenie alternatywnej, nie wróci na rockowe sceny. Na szczęście mamy dobrą wiadomość. SHTOS gra (m.in. w czerwcu koncertowali w Zielonej Górze) i miejmy nadzieję, że już niedługo zobaczymy ich na żywo w naszym regionie.

Naszym Czytelnikom, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać historii SHTOS-a przypominamy bio zespołu:

SHTOS powstał z autentycznej potrzeby tworzenia dźwięków wypływających prosto z serca, wymykających się jakimkolwiek podziałom i ograniczeniom. To grupa przyjaciół, mieszkających w niewielkim miasteczku, którzy od zawsze zajmowali się muzyką, choć wywodzą się z zupełnie różnych środowisk, by po latach błądzenia w różnych muzycznych labiryntach, połączyć swe siły we wspólnym przedsięwzięciu. Pierwotną myślą przyświecającą naszym działaniom był brak jakichkolwiek założeń, otwarte umysły i chęć sięgnięcia w rejony do tej pory dla nas samych mniej znane lub do tej pory rzadziej odwiedzane. Muzycznie to mieszanka głównie muzyki rockowej, bluesa oraz nowoczesnych brzmień elektronicznych, które przepuszczone przez nasze odmienne wrażliwości, tworzą nową, ciekawą jakość. W połączeniu z polskimi tekstami, opisującymi otaczający nas świat oraz często prawdziwe historie z naszego życia, powstały piosenki pełne pierwotnej energii i szczerości, tego wszystkiego, co w muzyce zawsze było dla nas najważniejsze. Choć nie silimy się zbytnio na szukanie wymuszonej często oryginalności, ani nie kryjemy faktu, że jest to muzyka jak najbardziej rozrywkowa, jest to taki rodzaj rozrywki, w którym znajdą coś dla siebie także miłośnicy bardziej wyszukanych smaków, a nasze dźwięki już po pierwszym przesłuchaniu, na długo pozostaną w Waszych głowach.

SHTOS to: Krzysztof ‚Krush’ Turliński – wokal, Krzysztof ‚Krycha’ Chorąży – gitara i elektronika, Jakub ‚Veltura’ Kulak – gitara basowa, Radosław ‚Siołas’ Siołek – instrumenty perkusyjne.

Zapraszamy na  internetową stronę zespołu:

shtos-rock.pl

(m)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię