Podebatują

0
737

W czwartek 11 marca o godz. 19:00 w sali konferencyjnej ARLEGu przy Placu Wolności 4, odbędzie się „Debata dla Legnicy”. Wezmą w niej udział znany ekonomista i dziennikarz Rafał Woś oraz była legnicka posłanka Nowoczesnej Elżbieta Stępień. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności.

Czwarta debata zorganizowana przez stowarzyszenie Ekonomia Dla Legniczan dotyczyć będzie tematów ekonomicznych, zarówno na szczeblu krajowym, jak i lokalnym. Uczestnicy odpowiedzą na pytania pogrupowane według kilku bloków tematycznych. Wydarzenie to jest niepowtarzalną szansą, aby wysłuchać wymiany poglądów pomiędzy osobami reprezentującymi własne wizje ekonomiczno- gospodarcze. Będzie to również wyjątkowa szansa do zadania uczestnikom nurtujących pytań w postaci komentarzy pod transmisją w internecie. Z powodu pandemii koronawirusa debata odbędzie się bez udziału publiczności.

Całość debaty odbywającej się w Legnicy transmitowana będzie na kanale Ekonomii dla Legniczan na YouTube oraz na profilu organizatora na Facebooku. (link – https://www.facebook.com/edllegnica)

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCRgC_iC4ZDLS0zPwejNQcqA

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię