Kierunek Sandecja

0
698

W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na mecz zielono-niebiesko-czerwonych z Sandecją Nowy Sącz (sobota, 23 kwietnia, godz. 20:30).

Na spotkanie z walczącym o miejsca barażowe rywalem przygotowano specjalną ofertę promocyjną dla kibiców Miedzi. Kupując bilet na ten mecz w przedsprzedaży prowadzonej w Strefie Miedzi możesz zakupić drugi bilet dla osoby towarzyszącej za symboliczną złotówkę! Promocja dotyczy także osób posiadających karnet!

Sandecja walczy o czołową szóstkę, tracąc do miejsca barażowego zaledwie punkt. Zielono-niebiesko-czerwoni po przerywającej znakomitą serię porażce ze Stomilem, w kolejnym meczu przed własną publicznością będą chcieli odkuć się za tamto spotkanie. Nasz zespół będzie potrzebował więc solidnego wsparcia trybun. Już nie raz pokazaliście, jak mocno wierzycie w swój Klub, będąc 12 zawodnikiem Miedzi. Tak samo musi być podczas starcia z zespołem z Nowego Sącza.

Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z SANDECJĄ NOWY SĄCZ:
Trybuna A/B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
*Sektor Rodzinny: 35 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
** Ważny karnet lub bilet na mecz Miedzi z Sandecją upoważnia do zakupu w Strefie Miedzi biletu za 1 zł dla osoby towarzyszącej (promocja obowiązuje do piątku 22 kwietnia 2022 roku).
(miedz)

Udostępnij
Poprzedni artykułNie zarajają
Następny artykułSetka po setce…

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię