Jakub Wrąbel bramkarzem Miedzi!

0
259

Miedź pozyskała nowego bramkarza. Dwuletnią umową z legnickim klubem związał się Jakub Wrąbel, wychowanek Parasola Wrocław. Wcześniej  grał w Stali Rzeszów. Kuba  będzie miał teraz  zdecydowanie  bliżej do rodzinnego domu we Wrocławiu.

28-letni golkiper Jakub Wrąbel posiada imponujące warunki fizyczne. Bramkarz bardzo dobrze czuje się w grze na linii, ponadto nieźle spisuje się na przedpolu. Wychowanek Parasola Wrocław w piłkarskiej elicie debiutował w barwach wrocławskiego Śląska. W najwyższej klasie rozgrywkowej występował też w Wiśle Płock i Widzewie Łódź. W ostatnim sezonie rozegrał 26 meczów dla pierwszoligowej Stali Rzeszów, siedmiokrotnie kończąc pojedynek bez straty gola. Łącznie na zapleczu Ekstraklasy w 99 występach 39 razy zachował czyste konto. W przeszłości zanotował również 15 spotkań w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

– W końcu udało mi się trafić do Miedzi, bo zawsze było mi blisko do legnickiego Klubu. Jestem z Wrocławia, a tam kibice są nastawieni do Miedzi przyjaźnie i bardzo się z tego cieszę. Widzę, że drużyna na najbliższy sezon jest fajnie budowana i liczę, że powalczymy o jak najwyższe cele – powiedział Jakub Wrąbel po podpisaniu dwuletniej umowy z klubem znad Kaczawy.

Jakub, witamy w Miedzi i życzymy powodzenia w zielono-niebiesko-czerwonych barwach.

(miedz)
Fot. Paweł Sasiela/miedzlegnica.eu

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię