Rozmowy pod lipkami KGW O…!

0
586

ZAPRASZAMY KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH ZRZESZONE W BIURZE POWIATOWYM ARIMR W LEGNICY NA II SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE , KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 21 LIPCA 2023R. NA TERENIE GIEŁDY HURTOWEJ LEGNICA ul. BYDGOSKA 18 OD GODZ.10.00.     Tym razem pod hasłem „Rozmowy KGW pod lipkami O…!”

Zainicjowane ubiegłoroczne czerwcowe  spotkanie integracyjno-szkoleniowe  dla Kół Gospodyń Wiejskich zaowocowało bliższą współpracą z Agencją Restrukturyzacji I Modernizacji i między Kołami Gospodyń. Spotkanie to sprzyjało efektywnej wymianie informacji oraz życzliwej współpracy, w obecnym roku chcemy rozszerzyć spotkanie KGW o powiat Jaworski.

Celem tych spotkań jest wypracowanie życzliwych relacji,  polegających  na obopólnym rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy, jeśli jest ona potrzebna.

Dobre wzajemne kontakty   oparte na wzajemnym zaufaniu i poparciu mogą w przyszłości zaowocować tworzeniem Związków Kół Gospodyń Wiejskich, które otwierają kolejne możliwości marketingowe i biznesowe dla poszczególnych Kół.

Dla kolejnego etapu zrzeszania się kluczowe jest budowanie długotrwałych relacji opartych na obustronnych korzyściach.

Te niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dodatkowo zainteresowani będą mogli się dowiedzieć jak założyć Koło Gospodyń oraz jak uzyskać wsparcie finansowe na prowadzenie działalności.

A chętni mogą nabyć smakowitości przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

                                                             x     x     x     x     x

KIEROWNIK BIURA POWIATOWEGO

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Legnicy

ma zaszczyt zaprosić

KGW Powiatu legnickiego osoby fizyczne i instytucje zainteresowane działaniem Kół Gospodyń Wiejskich

NA II SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 21 LIPCA 2023R. NA TERENIE GIEŁDY HURTOWEJ LEGNICA ul. BYDGOSKA 18 OD GODZ.10.00

tym razem pod hasłem „Rozmowy KGW pod lipkami O…!”

SPOTKANIE POŚWIĘCONE BĘDZIE DZIAŁALNOŚCI KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH.

ZAINTERESOWANI BĘDĄ MOGLI DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAK ZAŁOŻYĆ KOŁO GOSPODYŃ ORAZ JAK UZYSKAĆ WSPARCIE FINANSOWE NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI.

JAK RÓWNIEŻ BĘDĄ ROZMOWY O ZDROWIU I TWORZENIU RELACJI, KTÓRE MOGĄ ZAOWOCOWAĆ TWORZENIE KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

PODCZAS SPOTKANIA KOŁOM GOSPODYŃ, KTÓRE ZŁOŻYŁY WNIOSKI O WSPARCIE, ZOSTANĄ WRĘCZONE PROMESY POTWIERDZAJĄCE UZYSKANIE POMOCY.

Lilianna Kowalczyk

KIEROWNIK BIURA POWIATOWEGO ARIMR W LEGNICY

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię