Dzień Otwarty w szkole Miedzi

0
851

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica otwiera się przed zainteresowanymi nauką w tej placówce. Miedź zaprasza kandydatów do klasy I oraz klasy IV Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2022/23 na Dzień Otwarty. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 26 marca w godz. 10-13:30.

Wydarzenie 26 marca w siedzibie szkoły przy ul. Radosnej 17 w Legnicy już od godz. 9:45. Kwadrans później rozpoczną się zajęcia edukacyjne. Zainteresowani nauką w SMS Miedź będą mieli okazję zobaczyć jak w praktyce wygląda proces kształcenia w naszej szkole, poznać nauczycieli oraz sam budynek, w którym już od września będą mogli kontynuować edukację. W tym samym czasie rodzice/opiekunowie prawni podczas prezentacji zapoznają się z projektem SMS Miedź Legnica, spotykając się z przedstawicielami placówki oraz Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Następnie uczestnicy Dnia Otwartego przejadą autokarem szkolnym na obiekt treningowy przy ul. Świerkowej, gdzie po półgodzinny przygotowaniu, o godz. 12 rozpoczną się zajęcia sportowe. Uczestnik Dnia Otwartego powinien być wyposażony w strój sportowy oraz obuwie do gry na boisku trawiastym. Na zgłoszenia chęci uczestnictwa w Dniu Otwartym czekamy do 25 marca do godz. 15:00 (tel. 76 720 82 32 lub mailowo – szkola@miedzlegnica.eu). Rodzic, zgłaszając dziecko, wyraża zgodę na jego udział w zajęciach edukacyjnych i sportowych. Podczas Dnia Otwartego można składać podania o przyjęcia do szkoły.

– Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich chcących kontynuować naukę w połączeniu z wszechstronnym rozwojem. SMS Miedź Legnica zapewnia stały harmonogram zajęć, wśród których mamy do czynienia nie tylko z podstawą programową, ale też bogatą ofertą zajęć dodatkowych, w tym nauki języków obcych, robotyki, zajęć teatralno-muzycznych czy gier i zabaw integracyjnych. W tygodniu uczniowie będą mieli zapewnionych aż siedem aktywności fizycznych. Wśród nich treningi piłki nożnej, basen, akrobatykę, taniec i zajęcia wychowania fizycznego z uwzględnieniem innych dyscyplin sportu – mówi Tomasz Syska, dyrektor Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

PROGRAM DNIA OTWARTEGO SMS MIEDŹ:

9:45 – 10:00 – przybycie uczestników do szkoły,
10:00 – 11:00 – zajęcia edukacyjne w szkole (ul. Radosna 17, wejście z tyłu budynku),
10:00 – 11:00 – prezentacja projektu SMS Miedź Legnica dla rodziców/opiekunów. Spotkanie z przedstawicielami szkoły i Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica,
11:15 – 11:30 przejazd autokarem szkolnym na boisko (ul. Świerkowa),
11:30 – 12:00 – przygotowanie uczestników do zajęć sportowych,
12:00 – 13.30 – zajęcia sportowe.

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię