Jak w innych szkołach, także w VII Liceum Ogólnokształcącym w Legnicy, uczniowie odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się na przyszkolnym placu. Gronu nauczycielskiemu i uczniom życzymy udanego odpoczynku.

(sz)
Fot. Dominika Rudowicz































