Tyszka na czele listy

0
842

Stanisław Tyszka lider listy Konfederacji w wyborach do europarlamentu w naszym regionie oraz wicemarszałek Sejmu – Krzysztof Bosak, Sławomir Mentzen, Marta Czech, Anna Bryłka, Ewa Zajączkowska-Hernik, Maciej Janusz Piotrowski, Robert Grzechnik, Grzegorz Płaczek-Kobiór spotkali się w legnickim Rynku z mieszkańcami regionu.

Ponad 350 osób wysłuchało wystąpień między innymi Stanisława Tyszki, który z naszego regionu, z miejsca pierwszego startuje do europarlamentu z listy Konfederacji. Dyskusja toczyła się wokół zagrożeń da przyszłości Polski, takich jak tzw. „zielony ład”.

 

Karol Czarny, prezes  Okręgu Nowej Nadziei,  współorganizator legnickiego spotkania, był zadowolony  z frekwencji,  czuwał prezesowskim okiem aby „wszystko grało”. I grało. Dobra, rockowa oprawa  muzyczna, lokalne media, pozytywna atmosfera.

W „kuluarach”, za sceną ustawiła się bardzo długa kolejka do wspólnych zdjęć z osobami najbardziej znanymi z mediów, głównie do Krzysztofa Bosaka, Sławomira Mentzena, Stanisława Tyszki, Marty Czech, Anny Bryłki, Ewy Zajączkowskiej-Hernik.

– Usłyszeliśmy wiele pozytywnych ocen po tym spotkaniu – mówi jeden ze współorganizatorów,  Tomasz Szopiński, szefujący w legnickim oddziale partii Nowa  Nadzieja,  Sławomira Mentzena. – Co najmniej od ostatnich wyborów samorządowych jesteśmy w Legnicy coraz bardziej widoczni.

I to jest  fakt. Warto wspomnieć, że Tomasz Szopiński zdołał skompletować  listy  w wyborach  do legnickiej rady miasta we wszystkich okręgach.

Ogólnopolska trasa wyborcza Konfederacji przed nadchodzącymi wyborami do Parlamentu Europejskiego jest bardzo intensywna. Czołowi politycy Konfederacji odwiedzają nie tylko największe metropolie, ale także mniejsze ośrodki.


(sz)
Fot. Marek Szpyra

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię