Rusza Jaworski Rower Miejski

0
1066

Zapraszamy w piątek, 29 marca o godz. 12:00 na jaworski Rynek na oficjalnie uruchomienie, pierwszego w historii miasta, systemu roweru miejskiego.

Na początek do dyspozycji będzie 40 rowerów zlokalizowanych w 10 punktach na terenie miasta. Wypożyczenie roweru jest niezwykle proste. Wystarczy skorzystać ze specjalnej darmowej aplikacji na smartfona, wsiąść na rower i ruszać w drogę. Instrukcja uruchomienia roweru znajduje się na każdym rowerze. Pomoc w zainstalowaniu aplikacji będzie można uzyskać również w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jaworze.

  • Tym pomysłem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów – mówi Leszek Światkowski z UM Jawor. – Szczegółowe informacje o Jaworskim Rowerze Miejskim w załączonym tekście, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Jaworze: www.jawor.pl/jrm oraz na Facebooku: www.facebook.com/JaworskiRowerMiejski

Zapraszamy do Jawora i zachęcamy, aby osobiście przetestować działanie systemu roweru miejskiego.

Jawor dysponuje także sześcioma rowerami dla osób niepełnosprawnych (3 dla dorosłych i 3 dla dzieci), które będą użyczane chętnym bezpłatnie. Rowery te także będą zaprezentowane w piątek na jaworskim Rynku.

(umj)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię