POMÓŻ ZWIERZAKOM

0
1521

„Pomóż bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę” – to hasło Andrzejkowego Charytatywnego Balu na Rzecz Bezdomnych Zwierząt w Jaworze, które wspólnie od sześciu już lat organizuje jaworskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Restauracja Kameleon. Zawsze w andrzejki (24 listopada godz. 19:00), zawsze z dobrą muzyką, zawsze z aukcjami i licytacjami wartościowych przedmiotów. Przyjdź i pomóż zwierzakom.

– Na uczestników balu czeka szereg atrakcji: będą prawdziwe wróżki, lanie wosku, loteria fantowa czy zapomniany już „kotylionowy walczyk” w odświeżonej wersji – mówi Joanna Babiś, organizatorka balu i wolontariuszka jaworskiego TOZ-u. Tradycyjnie podczas balu odbędą się aukcje i licytacje. Nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a wszystkie przedmioty i usługi, mamy nadzieję, że rozejdą się jak w ubiegłym roku, niemal w okamgnieniu – dodaje.

Pod młotek trafią między innymi najnowsza weekend w hotelu na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, hybrydowa TOYOTA na weekend z pełnym bakiem paliwa, terenowy Land Cruiser, ogromny tort czy fitcatering z dostawą do domu. Jedną z największych atrakcji balu będzie z pewnością FOTOBUDKA, czyli profesjonalnie przygotowane miejsce do robienia zdjęć w przebraniu. Zabawa aż do białego rana, jedyna w swoim rodzaju charytatywna aukcja, moc nagród i niespodzianek – to wszystko będzie czekało na tych z Państwa, którzy spędzą Andrzejki w wyśmienitym towarzystwie w Restauracji Kameleon w Jaworze.

W trakcie imprezy zaplanowano m.in. pokaz sztuk walki w wykonaniu Mistrza Grzegorza Lenarta, karaoke oraz występ światowej sławy iluzjonisty, konkursy i licytacje. Bal odbędzie się 24 listopada o godzinie 19.00 w Restauracji Kameleon w Jaworze.

Bilety w cenie 140 złotych od osoby można kupić bezpośrednio w restauracji otwartej codziennie w godz. 19:00-21:00 lub zamówić telefonicznie u wolontariuszy: 535 767 658 lub 602 666 236

Dochód ze sprzedaży biletów i licytacji w czasie balu będzie przeznaczony na działalność opiekę weterynaryjną i wyżywienie dla bezdomnych zwierząt z jaworskiego przytuliska. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze andrzejkowych planów do rezerwacji biletów na ten wyjątkowy bal charytatywny pod nr tel.: 535 767 658 lub 602 666 236 oraz na https://www.facebook.com/tozjawor/

(tozjawor)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię