Podsumowanie konkursu plastycznego „Anioły” w SDK „Atrium”

0
819

W legnickim SDK Atrium odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych nadesłanych na trzecią edycję konkursu „Anioły”, dedykowanego dzieciom i młodzieży od 5 do 14 roku życia.

Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych, a laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz gry edukacyjne wydawnictwa „Nasza księgarnia”. Na konkurs wpłynęło ponad 350 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych, m.in. malarstwo, rysunek, grafika, kolaż oraz wiele prac przestrzennych. Jury w składzie: Justyna Teodorczyk – dyrektorka Galerii Sztuki w Legnicy, Marta Grzesik-Studzińska – kierowniczka SDK „Atrium” oraz Agnieszka Matwiejszyn – instruktorka sekcji plastycznej domu kultury „Atrium” przyznało 28 nagród i 7 wyróżnień. Wystawa prac plastycznych prezentowana jest w Domu Kultury „Atrium” do 31 stycznia 2025 r.

       

Kategoria I od 5 do 7 lat

Nagrody:

Aleksander Malchar,

Zuzanna Pawelczyk,

Leon Kucy,

Milena Puczyńska,

Milena Witowska,

Milena Głaz,

Igor Jakubik,

Szymon Kwapis,

Kacper Bednarczuk,

Kacper Malik,

Magda Czech

Wyróżnienia:

Emilia Duduzińska,

Zuzanna Chichłowska,

Amelia Mandosik,

Zuzanna Pietrzykowska

Kategoria II od 8 do 10 lat

Nagrody:

Katia Kotyk,

Zuzanna Pniewska,

Karolina Kucy,

Aleksandra Sarnik,

Wojciech Kruczek,

Sophia Bień-Hadinoto,

Jakub Pietrzyk,

Liliana Buchnat,

Oliwia Pawliszak,

Lena Cemka,

Zofia Meksa,

Larysa Chudyk

Wyróżnienie:

Fabian Chrośniak,

Przemysław Głęboki,

Stanisław Rabczenko

Kategoria III od 11 do 14 lat

Nagrody:

Zuzanna Bylińska,

Sara Pecia,

Tomasz Pietrzykowski,

Bartosz Fassa,

Zofia Rybka

[at]

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię