Piknik Rodzinny na osiedlu Kopernik

0
287

15 czerwca SDK „Kopernik” w Legnicy zaprasza do wspólnej zabawy podczas pikniku rodzinnego „Witajcie w naszej bajce”. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00.

Tereny wokół SDK „Kopernik” wypełnią się atrakcjami sprzyjającymi radosnemu spędzaniu czasu. Ogromna strefa z dmuchańcami ucieszy wszystkie dzieci i pozwoli na szaloną zabawę. Dla najmłodszych zostanie przygotowana strefa sensoryczna, gdzie będą rozłożone koce i leżaki. Na wszystkich chętnych będą czekały różnorodne warsztaty kreatywne. Będzie można spróbować plecenia makramy, tworzenia lalek motanek, ceramiki, nie zabraknie także warsztatów plastycznych, mangi oraz sportowych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Chętnych zaprosimy do Fotobudki, która pomieści nawet dziesięcioosobową grupę.

Podczas pikniku legnickie pisarki Monika B. Janowska oraz Magdalena Jachnik opowiedzą o swojej twórczości oraz pomogą chętnym stworzyć własną książkę. Tajniki urody zdradzą panie z Drogerii DM, pokażą jak prawidłowo dbać o swoją cerę. Entuzjastów siatkówki, badmintona oraz tenisa stołowego zachęcamy do spróbowania swoich sił w rywalizacjach sportowych. Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość przejażdżki na motorze, Motolotki narobią niezłego hałasu!

Na Gwiezdnej Arenie odbędą się pokazy taneczne, wokalne, gimnastyczne oraz animacje. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Podziwiać będzie można prace uczestników sekcji plastycznej dla dzieci, które tego dnia zakończą rok szkolny.

Lody, wata cukrowa, zimne sorbety, popcorn – z pewnością ucieszą najmłodszych. Członkowie „kopernikowego” Klubu Seniora przygotują domowe ciasta. Pyszne przekąski, kawę i herbatę zaproponuje, po raz kolejny, Koło Gospodyń Wiejskich z Jawora. Można będzie także poczuć klimat dawnych lat i spróbować wody prosto z saturatora od LPWiK.

Zapraszamy!

Data: sobota 15 czerwca 2024

Godzina: 12.00-18.00
Miejsce: Gwiezdna Arena przy SDK „Kopernik” Legnica

Wstęp: Bezpłatny

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię