Nadzieja podsumowała

0
1213

Okręg  Nowej Nadziei w naszym regionie zorganizował w Legnicy spotkanie  podsumowujące  kampanię  prezydencką Sławomira Mentzena. Na spotkanie oprócz  członków  partii  zostali zaproszeni sympatycy ugrupowania i wszyscy chętni.

Prezes okręgu Karol Czarny  podkreślił, że  dla niego osobiście była to najtrudniejsza  kampania, ale  dzięki dużego zaangażowania wolontariuszy udało się ją  przeprowadzić, pomimo mniejszych możliwości niż  inne ugrupowania  polityczne.

Kamil Janic  z Jeleniej Góry  z satysfakcją odnotował  wzrost  liczby członków konfederackiego ugrupowania, co zresztą  powtarzali kolejni przedstawicieli kół powiatowych z Bolesławca, Legnicy, Głogowa, Jawora, Jeleniej Góry, Lubina, Polkowic i Zgorzelca.

Interesującą  analizę „kampanijną” przygotował legniczanin Krystian Wójcik (sekretarz ugrupowania)

Nowi członkowie  otrzymali charakterystyczne przypinki „koronki”,  natomiast po oficjalnej części kilku kolejnych chętnych zadeklarowało przystąpienie do Nowej Nadziei.

Legniczanin Piotr  Frankowski w kolejce  😉 po „koronkę”

 

 

(sz)

Fot. Marek Szpyra

 

 

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię