Cudeńka ze Złotoryi

0
677

 

Złotoryjski „Vitbis”, firma z której jesteśmy dumni, mocniej w publicznym odbiorze przypomina się z pierwszym śniegiem. Wiadomo – bombki, choinka, prezenty.

A praca wre przez cały rok. Jedne z największych targów branżowych we Frankfurcie już w lutym. Tutaj spotykają się producenci i wielcy klienci z całego świata. W tym roku „Vitbis” wystawiał się na 250 metrach kwadratowych. W 2026 zapewne będzie podobnie.

Zresztą…

… wiosna też się dzieje w handlu detalicznym. Złotoryjska firma z roku na rok sprzedaje coraz więcej ozdób związanych ze świętami Wielkanocnymi. „Bombka” jako produkt wielosezonowy zaczyna się sprawdzać choćby w amerykańskich sieciach handlowych.

Natomiast…

… jeśli chodzi o tradycyjne dekorowanie okołoświąteczne, jest coraz lepiej. Klienci z Polski i całego świata doceniają kunszt złotoryjskich mistrzów. Zdecydowanie najwięcej kupują bombek dekorowanych, figurki, serie tematyczne. To bardzo dobry trend. Na specjalne życzenie można zamówić ozdobę wyjątkową. Hitem są piękne bombki z okazji pierwszego Bożego Narodzenia w życiu malucha.

Przed „Vitbisem”

Tymczasem zapraszamy do Złotoryi na zakupy przedświąteczne do sklepu firmowego. Ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Dla najmłodszych czekają przed „Vitbisem” atrakcje, iluminacje, wielki bałwanek, dmuchańce i dużo pozytywnego humoru! Świąteczne miasteczko „Vitbisu” jest piękne!

(tr)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię