Szkolenie w Legnicy

0
918

Mimo wyjątkowego czasu, który utrudnia bezpośrednie kontakty, w legnickim Oddziale ZUS trwają szkolenia dla klientów. Wszystkie szkolenia eksperckie zostały przeniesione do Internetu. I tak, 22 czerwca odbędzie się kolejne webinarium ZUS dla przedsiębiorców. Tym razem uczestnicy szkolenia on-line będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zapisy już trwają.

Zapraszamy więc chętnych na szkolenie on-line, które odbędzie się 22 czerwca w godzinach od 9:00 do 12:00.

Nasz webinar nazwaliśmy „Wszystko na temat PPK, czyli co każdy powinien wiedzieć o Pracowniczych Planach Kapitałowych” – mówi Emilia Nowakowska z legnickiego ZUS. – Na spotkaniu ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji – dodaje.

Organizatorami szkolenia on-line są: legnicki Oddział ZUS oraz Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny. W spotkaniu może wziąć udział do 200 osób.

Szczegóły techniczne:

Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia on-line. Każdy zapisany uczestnik kilka dni przed wydarzeniem otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez platformę TransmisjeOnline). Uczestnicy rejestrują swój udział klikając na przesłany e-mailowo link, a następnie otrzymują e-maila z linkiem do dołączenia do webinarium.

Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania wykładowcy na czacie. Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (przeglądarka Google Chrome lub Firefox).

Szkolenie on-line 22 czerwca zastąpi dwa szkolenia tradycyjne, które z tego tematu miały się odbyć w legnickim Oddziale ZUS 26 maja i 22 czerwca (a zostają odwołane z powodu pandemii).

Na nowe szkolenie on-line należy się zapisać pod numerem telefonu 76 876 41 61 / 76 876 41 63.
(ikzus)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię