PPK – szkolenie

0
914

Legnicki ZUS zaprasza na szkolenie on-line, które odbędzie się 23 lutego 2021 r., w godzinach od 11:00 do 12:30.

Temat szkolenia: „Jesteś pracownikiem? Przygotuj się do Pracowniczych Planów Kapitałowych – PPK”.

Na spotkaniu ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK przedstawi założenia programu PPK (1 godz.) oraz umożliwi uczestnikom zadawanie pytań w czasie konsultacji na czacie (0,5 godz.).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Może wziąć w nim udział max 500 osób. Do udziału w szkoleniu zapraszamy szczególnie tych pracowników, których pracodawcy dołączają do programu PPK od 1 stycznia 2021 r.

Współorganizatorem szkolenia on-line 23 lutego 2021 r. jest Oddział ZUS w Legnicy.

Szczegóły techniczne:

Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia on-line. Każdy zapisany uczestnik kilka dni przed wydarzeniem otrzyma od pracownika ZUS link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez wybraną przez organizatora platformę szkoleniową transmisjeonline.pl). Uczestnicy rejestrują swój udział klikając na przesłany e-mailowo link, a następnie otrzymują e-maila z linkiem do dołączenia do webinarium.

Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania wykładowcy na czacie.
Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym z dostępem do Internetu (uwaga – z przeglądarką Google Chrome lub Firefox).

 

Zapisy osób chętnych przyjmują pracownicy legnickiego Oddziału ZUS drogą elektroniczną (ewelina.toporowska@zus.plemilia.nowakowska@zus.pl).

 

Liczba miejsc ograniczona.

(zus)

 

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię