Polecamy: Kongres 590

0
725

Kongres 590 to kluczowe wydarzenie gospodarcze w Polsce, odbywające się corocznie od 2016 roku pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP. Przed nami siódma edycja: 17-18 listopada w Rzeszowie. Polecamy!

Swoją obecnością uświetniają je najważniejsze osoby w państwie, a także menedżerowie zarządzający największymi polskimi spółkami skarbu państwa, wybitni eksperci i liderzy opinii.
W trakcie kilkudziesięciu paneli poruszane są aktualne tematy najważniejsze w obszarze gospodarki, bezpieczeństwa, nauki i kultury. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich firm: od startupów, przez mikro, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa. Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wprowadzone do obrotu w Polsce.
Tematem wiodącym 7. edycji Kongresu 590 jest współpraca międzynarodowa krajów Trójmorza. To region charakteryzujący się dynamicznym rozwojem gospodarczym, co przekłada się na wzrost zamożności obywateli jego krajów. Jednocześnie współpraca w ramach tego formatu przynosi wymierne korzyści, jak realizacja wspólnych projektów infrastrukturalnych, inicjatyw biznesowych, wymiany naukowej i kulturalnej.

Organizatorami wydarzania są Kongres 590 sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Instytut Gospodarki Narodowej.

Szczegóły programu i zapisy na stronie internetowej kongres590.pl

(kongres590)

Udostępnij
Poprzedni artykułGra
Następny artykułWójcik i Salamoński najlepsi

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię