Dla aktywnych

0
631

Zapraszamy na obóz sportowy na którym nie zabraknie relaksu oraz aktywnie spędzonego czasu!

Celem obozu jest stworzenie warunków w których można w spokoju odpocząć od miejskiego zgiełku w agroturystycznej atmosferze, nawiązanie nowych relacji oraz udział w dużej ilości treningów, ukierunkowanych na poprawę zdrowia. Zgłoszenia przez cały rok.

W programie…

m.in.: trenigi zdrowotne (nauka wzorców ruchowych, stretching, mobility, niekonwencjonalne ćwiczenia, elementy treningu siłowego), treningi oddechowo-relaksacyjne – popołudnie/wieczór, masaże relaksacyjne, wyżywienie w formie szwedzkiego bufetu (3 posiłki– również opcje wege, normal), wykład nt. żywienia, wycieczka piesza górskim szlakiem, impreza integracyjna

Z naturą

W cenie obozu zawarta jest również możliwość korzystania z atrakcji oferowanych przez agroturystyczne gospodarstwo Muflonik takich jak: sauna fińska, duży zadbany ogród, bezpośredni kontakt ze zwierzętami domowymi (owce, muflony, kozy, psy), miejsce na grilla i ognisko, pole do siatkówki i kometki, stół do bilardu i tenisa stołowego

oraz wiele innych: https://muflonik.pl/oferta/

Relaksacyjnie

Obóz odbywa się w bardzo spokojnej okolicy, z której mamy dobry dojazd do wielu atrakcji turystycznych. Prowadzący zajęcia to doświadczeni i uznani fachowcy. Zapewniamy luźną atmosferę i dobrze spędzony tydzień podczas którego można odpocząć i nauczyć się czegoś przydatnego dla swojego zdrowia.

Warunki noclegów są w standardzie agroturystycznym na wysokim poziomie a nie pięciogwiazdkowego hotelu.

Oprócz wszystkich rzeczy wymienionych powyżej w cenie jest 7 noclegów, wyżywienie. Każdy uczestnik ma zapewnioną polisę ubezpieczeniową OC.

Przyjazd własnymi samochodami (bezpieczne miejsca parkingowe na miejscu w cenie).

Kadra

Prowadzący treningi:

Trener przygotowania motorycznego, trener Mariusz Szpyra: https://www.facebook.com/Trener-Mario-Szpyra-214773039062985

Fizjoterapeuta, trener Marek Purczyński: https://www.facebook.com/Purczynski-Total-Training-Purczynski-Total-Therapy-403228386452348

https://purczynski.pl/

https://www.youtube.com/user/READYTOPERFORM – kanał Marka

Fizjoterapeuta, masażysta Patryk Ragan – specjalizujący się w masażach relaksacyjnych (wykonuje również masaże antycellulitowe, sportowe, tkanek głębokich oraz klasyczny i izometryczny):

https://www.olx.pl/…/masaz-z-darmowym-dojazdem-CID619…

Miejsce obozu: Agroturystyka Muflonik, Miszkowice

https://muflonik.pl/

Alternatywnie jest przygotowana także lokalizacja niektórych turnusów w Czeszowie (hotel „Niezły Młyn”), gdzie w miejsce górskich wędrówek oferujemy spływy kajakowe i rowerowe wycieczki.

Koszt obozu to 2500 zł za osobę. (MOŻLIWOŚĆ krótszego pobytu trzy, czterodniowego przy niższej opłacie)

Limit uczestników: maksymalnie 20 osób (grupy treningowe podzielone na 10 osób).

Pokoje 1 i 2 osobowe. Oferta skierowana do osób pełnoletnich.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na maila mediama@op.pl

telefonicznie: 531642792. Serdecznie zapraszamy

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię