PATRYCJA I GIGANCI

0
2472

Patrycja Kamola & Giganci Rocka – to nazwa nowego projektu muzycznego wokalistki Patrycji Kamola, której towarzyszą znani na ogólnopolskich scenach, legniccy muzycy.

– Muzycy, których zaprosiłam do współpracy przy tym projekcie, mają w swoim wspólnym dorobku artystycznym udział w ponad 30 sesjach nagraniowych płyt i ponad 100 – letni staż muzyczny na scenie, stąd moja pieszczotliwa ich nazwa „Giganci Rocka”mówi Patrycja Kamola. Jestem szczęśliwa, że takie sławy, czy wręcz znane mi kiedyś ze słyszenia „legendy” legnickiej sceny muzycznej udało mi się namówić do udziału w moim nowym projekcie. Nie ukrywam, że autorskie utwory Pawła Lenara i Jarka Jafo Michalskiego zarejestrowane na taśmach magnetofonowych, słuchałam na starym „Kasprzaku”, będąc jeszcze dzieckiem.

Nasz nowy materiał muzyczny będzie miał premierę 13 stycznia 2019 roku, na koncercie w Pałacu Franklów w Prudniku, gdzie będziemy również kręcić teledysk do naszej premierowej piosenki. Nasza muzyka to melodyjny pop z rockowym pazurem i moimi tekstami inspirowanymi codziennym życiem, a wszystko to okraszone będzie dźwiękami instrumentów klawiszowych Pawła Lenara (DECOY, Sing Sing), gitarzysty Jarka „Jafo” Michalskiego (WHY, Flowers), basisty Sławka Kosmala (Podwójne Dno, The Mohers) oraz perkusisty Marcina Tokarskiego (Cynamonowy Ogród, Coolbaba).

 

Muzycy, którzy są  w obecnym składzie ekipy Patrycji Kamoli to  ciekawa  mieszanka. Znani,  doświadczeni.  Zarówno  klasyczni rockmeni, jak i nowofalowcy. Co z tego  mixu powstanie?  Na pewno solidna muza.

 

 

Udostępnij
Poprzedni artykułBASS i BEAT
Następny artykułMIKOŁAJ PRZYJECHAŁ

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię