Halinko, przecież Ty wyszłaś tylko na chwilę…

1
712
Urodziłaś się przecież nie tak dawno 13 października 1965 roku w naszej ukochanej Legnicy. Ja chyba 20 lat wcześniej…

Dałaś nam rozrywkę w serialu „Świat według Kiepskich”. Trudno być małżonką Ferdka, ale teraz jeszcze trudniej będzie nam wszystkim, którzy oglądali ten serial – pożegnać się z Tobą. W niedzielę rano dowiedziałem się, że odeszłaś…  Łudzę się nadzieją, że to tylko na chwilę… Dowiedziałem się o Twojej chorobie, trudnej do wyleczenia, ale uleczalnej. Chore biodro też można było operować i naprawić… Jeszcze ta depresja i samotność… To wszystko jakoś nie może znaleźć miejsca w moich myślach.
Przecież tak niedawno jeszcze spotkaliśmy się na  Rynku Starego Miasta we Wrocławiu…  Byłaś pogodna, uśmiechnięta, a już wtedy cierpiałaś na ten nieznośny ból przy chodzeniu Mogłaś o tym wspomnieć, że nie masz środków na przeprowadzenie operacji. Gdyby tylko taka wiadomość dotarła do mas oglądających serial, wszystkie Twoje problemy poszły by w niepamięć. Nie ma już Boczka, nie ma babci emerytki, brakuje Paździocha i pana Edzia listonosza. Teraz Ty jesteś tam z nimi…
Marzena Kipiel Sztuka  serialowa „Halinka” zmarła w dniu 9 czerwca 2024 roku. Rodzinie i najbliższym, redakcja gazetapiastowska.pl  oraz ja Bolesław Bednarz-Woyda – składamy wyrazy głębokiego współczucia i kondolencje.
Bolesław Bednarz-Woyda

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię