ZŁOTORYJSKI MISTRZ

0
2074

Marcin Rabenda brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Duathlonie!!!

W Gniewnie (woj. Pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w duathlonie na dystansie standard. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia 10 km, następnie 40 km jazdy rowerem i 5 km kolejnego biegu.

Na starcie stanęło 115 zawodników z całej Polski. Zawody odbyły się na świetnie przygotowanych, malowniczych trasach. To tutaj podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 r. przebywała reprezentacjaHiszpanii, która zdobyła mistrzostwo naszego kontynentu.

Ogromny sukces odniósł Marcin Rabenda (OLAWS Złotoryja), który zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w duathlonie w kategorii M 40-44. Uzyskał czas 02:02:58 ( bieg na 10 km- 00:36:01, rower 40 km-01:06:43 , bieg 5 km- 19:05.).

W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski zajął 13 miejsce. Warto zaznaczyć, że Marcin pierwszy raz startował w tej konkurencji. Gratulujemy!!!