Zapisz się na Dychę

0
2488

II Złotoryjska Złota Dycha – pobiegnij w najstarszym mieście w Polsce!!! Impreza pod patronatem Gazety Piastowskiej.

Zapraszamy 25 maja 2019 roku w ramach obchodów dni Złotoryi zostanie rozegrana kolejna edycja naszego biegu. Do wyboru macie Państwo dwa dystanse 5 i 10 km na liście startowej widnieje już prawie 200 osób. Trasa od tego roku posiada atest PZLA, także wyniki biegu będą oficjalnie uznawane. Bieg nie należy do najłatwiejszych wiedzie w ścisłym centrum Złotoryi, a kto Złotoryję zna ten wie. Ma to swój urok, nie jest to kolejna płaska – monotonna dycha, suma zbiegów i podbiegów jest równa.

Swój start potwierdziła Anna Rostkowska, wielokrotna mistrzyni Polski na 800 m, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 r. Tegoroczna wicemistrzyni Świata Masters na dystansie 3000 m i Mistrzyni Świata Masters na 1500 m Toruń 2019 r.
OLAWS Złotoryja wystartuje w najmocniejszym składzie Anna Ficner, Maciej Dawidziuk, Marcin Pawłowski, Michał Węgrzyn, Michał Jokiel, Adam Skórka i wielu innych mocnych złotoryjan. Zapraszamy wszystkich do rywalizacji z naszymi championami.
Po sportowych emocjach czeka na Was wiele atrakcji związanych z obchodami Dni Złotoryi, na zakończenie dnia wystąpi zespół LADY PANK.
Więcej informacji:
www.facebook.com/zlotoryjskazlotadycha
www. zlotadycha.zlotoryja.pl
Zapisy:
https://elektronicznezapisy.pl/event/3393.html
OLAWS Złotoryja

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię