SUKCESY ANNY

0
3195

Zawodniczka Wankana Legnica, mieszkanka Gminy Legnickie Pole – Anna Kulas w turnieju pływackim o „Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze 2018” trzy razy stanęła na najwyższym podium.

Nasza zawodniczka na zawodach których organizatorem był Lubuski Związek Pływacki z siedzibą w Zielonej Górze, zdobyła trzy I miejsca w poszczególnych kategoriach:
•  I miejsce – 100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:30.86 s – rekord życiowy
•  I miejsce – 100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:39.31 s – rekord życiowy
•  I miejsce – 100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:20.57 s – rekord życiowy
•  200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:27.02 s – rekord życiowy.

Ogółem w turnieju udział wzięło 229 pływaków z 19 klubów. Zawodniczka legnickiego WANKANA ustanowiła cztery rekordy życiowe oraz wygrała trzykrotnie w swoich konkurencjach. Została również wybrana najlepszą zawodniczką z rocznika 2007.

Gratulujemy Ani i jej rodzicom, życzymy jednocześnie dalszych sukcesów.