Siłacze na medal

0
2206
 W Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym oraz Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc. Zawodnicy  klubu TKKF ŚRÓDMIEŚCIE LEGNICA wywalczyli drużynowo srebrny medal zdobywając 44 punkty i zostali drugą najsilniejszą drużyną w Polsce zaraz po klubie Kobra Kościan.

Indywidualnie na tych zawodach   legniczanie zdobyli dwa złote medale, dwa srebrne, jeden brązowy oraz siódme miejsce.
Dariusz Wszoła w kategorii wagowej do 59 kg w grupie wiekowej senior zdobył złoty medal z wynikiem 610 kg, Darek zdobył również srebrny medal w klasyfikacji OPEN i został drugim najsilniejszym zawodnikiem na tych zawodach. Sławomir Śledź z wynikiem 555 kg. zdobył dwa srebrne medale, w grupie wiekowej senior w kategorii wagowej do 59 kg. oraz OPEN Masters I. Mateusz Grzesik w kategorii wagowej do 120 kg. w grupie wiekowej Senior z wynikiem 890 kg. zdobył złoty medal. Kacper Krzyszczuk w kategorii wagowej do 105 kg. w grupie wiekowej junior do 23 lat z wynikiem 685 kg. wywalczył srebrny medal oraz w seniorach bardzo dobre czwarte miejsce. Gracjan Sobiesiak w kategorii wagowej do 105 kg z wynikiem 600 kg w grupie wiekowej senior zajął siódme miejsce. Bartosz Żelazko na Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc w kategorii OPEN MASTERS I z wynikiem 202,5 kg wywalczył brązowy medal.