ŚCINAWA W CZWARTEJ LIDZE!!!

0
2151

Odra Ścinawa pokonała Kaczawę Bieniowice 3:0 i awansowała do piłkarskiej czwartej ligi. W meczu  na szczycie Złotoryja lepsza od Prochowic.

Walka o drugie premiowane awansem miejsce trwać  będzie zapewne do ostatniego meczu, a  zostały do rozegrania dwie kolejki. Jednak mecz  w Legnicy był  bardzo ważny.  Faworyzowana Prochowiczanka w przypadku wygranej odskoczyłaby od Górnika Złotoryja  na cztery punkty, co praktycznie dało by podopiecznym Pedryca niemal pewny awans.

Początek  idealny dla Prochowic.  Już w czwartej minucie Łukasz Antosiewicz z rzutu karnego trafia na 1:0. Mecz  był wyrównany. Tuż po zmianie stron wyrównał Bartosz Haniecki. Ten sam zawodnik w 62.minucie trafił kolejny raz. Pomimo wielu sytuacji podbramkowych, wynik nie zmienił się. Górnik Złotoryja  jest drugi w tabeli, Prochowiczanka trzecia – ale na drugiego szczęśliwego poczekamy do 15 czerwca. Teoretycznie wspomnianą dwójkę może wyprzedzić  Iskra Księginice. Emocji nie zabraknie!

Poniżej fotorelacja Tomasza Gilowskiego  z meczu Górnika Złotoryja i Prochowiczanki.