CZAPULAK W CZOŁÓWCE

0
3171

W Szczawnie Zdrój odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym do 14 lat, Ewa Czapulak zajęła III miejsce w singlu przegrywając po zaciętym meczu 4/6 7/5 3/6 z Darią Lang oraz razem z koleżanką Darią Lang z Wrocławia zajęły II miejsce w deblu.

Ewa grała także w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Żarach. W grze pojedynczej Czapulak zdobyła III miejsce przegrywając w półfinale z późniejszą triumfatorką turnieju Weroniką Szałek ze Szczecina 3/6 6/7.

W Złotoryi w dniach 24-25.06.2017r odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie ziemnym do 14 lat, Ewa Czapulak zdobyła brązowy medal w singlu oraz razem z koleżanką Jowaną Kołowrotkiewicz także zdobyły brązowy medal w deblu. W dniach 27-29.06.2017 Ewa grała w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Bytomiu. W grze pojedynczej Czapulak wygrała cały turniej i zdobyła I miejsce pokonując w finale Maję Bajorek z Krakowa 6/3 6/4. W grze deblowej Ewa Czapulak razem z koleżanką Mają Bajorek również zdobyła I miejsce pokonując wyżej rostawione przeciwniczki 7/5 6/3.

Ewa Czapulak jest zawodniczką ZTT Złotoryja trenująca pod okiem trenera Mariusza Czernatowicza.