BIEGALI

0
4217

XXXII edycja biegu Świerzawy odbyła się na dwóch dystansach: 3 i 6 km. Drużynę Olawsa Złotoryja reprezentowało dwóch zawodników.

Na dystansie 6 km drugie miejsce zajął Kuba Obolewicz, a na 3 km zwyciężył Dominik Skórka.

W Miłkowicach odbyła się IV edycja Biegu przełajowego „Kolej na bieg”, na dystansie 8 km. Zwyciężył z czasem 28:43 Mateusz Szczepański a wśród pań Alicja Białobłocka, która uzyskała czas 34:44. Krosowa, błotnista trasa i mocny wiatr sprawiły, że bieg nie należał do najłatwiejszych.

OLAWS Złotoryja reprezentowali:

11 Adam Skórka czas 30:30 M40 3 miejsce

113 Paulina Dorsz czas 43:26 M18 3 miejsce

We Wrocławiu odbył się w 6 PKO Nocny Półmaraton.

Zwyciężcą został Etipczyk Mengistu Zelalem z czasem 1:03:55. Drugą lokatę zajął reprezentant polski Szymon Kulka z czasem 01:05:21. Najlepszą z pań okazała się Agnieszka Gortel-Maciuk z czasem 1.14.49

Na zawodach tak blisko domu nie zabrakło reprezentantów Olaws Złotoryja, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli świetne 6-te miejsce na 208 sklasyfikowanych drużyn.