ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE Z PUCHAREM

0
2283

Drużyna ZG Polkowice-Sieroszowice została zwycięzcą rozegranego w Polkowicach II Turnieju Piłkarskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Związku Pracodawców Polska Miedź. Sponsorami imprezy byli: Gmina Polkowice, KGHM Metraco, John Grotniki oraz Staropolanka, Hyundai Dex Pol Lubin i Fita Arena.

12 zespołów zostało podzielonych na 3 grupy. W grupie A zagrały: ZG Polkowice–Sieroszowice, Klimatyzacja ZG Rudna, KGHM ZANAM i Oldboye Górnika Polkowice. Grupę B tworzyły: ZG Rudna C-11, ZWR, Volkswagen – Związek Zawodowy Solidarność oraz Klub Biznesu Miedzi Legnica. W trzeciej rywalizowały: ZG Lubin, ZG Rudna, KGHM Metraco i Pol-Miedź Trans.

Oprócz rywalizacji w turnieju głównym na murawie zaprezentowały się również drużyny VIP, gdzie zagrali Samorządowcy, Służby mundurowe wraz z księżmi oraz drużyna organizatora turnieju – Związek Zawodowy Pracodawców Polska Miedź.

Rywalizację w turnieju głównym wygrali piłkarze Zakładów Górniczych Polkowice-Sieroszowice. 2-gie miejsce przypadło ZG Rudna, a 3-cie Volkswagen – Związek Zawodowy Solidarność. Najlepszym bramkarzem wybrano Grzegorza Dudę z ZG Rudna, a najlepszym zawodnikiem Jacka Drzazgę z drużyny Volkswagen – Związek Zawodowy Solidarność. Królem strzelców z dorobkiem 7 goli został Paweł Hołówka z ZG Polkowice-Sieroszowice.