ZARADNI SENIORZY

0
818

Fundacja Futurama serdecznie zaprasza seniorów do udziału w szkoleniu!

W projekcie „ZaRadni seniorzy – wzmocnienie kompetencji obywatelskich legnickich Rad Seniorów” realizowanym przez Fundację Futurama rozpoczyna się cykl szkoleniowy poświęcony poszerzaniu kompetencji społecznych legnickich seniorów.

Już we wrześniu br. odbędzie się pierwsze z trzech szkoleń, w trakcie których uczestnicy będą pracować nad tym jak skutecznie reprezentować interesy osób starszych w radach seniorów.

Osoby biorące udział w cyklu szkoleniowym dowiedzą się tego jak mogą wpływać na kształt różnorodnych dokumentów strategicznych na poziomie lokalnym, będą pracować nad innowacyjnym podejściem do poszukiwania rozwiązań dla środowisk osób starszych, podniosą również swoje umiejętności w zakresie wykorzystania technik partycypacyjnych, prowadzenia spotkań otwartych, kampanii społecznych i aktywizowania obywatelskiego osób starszych w swoim środowisku.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy legnickich członków rad senioralnych oraz aktywnych społecznie seniorów 60+.

Cykl szkoleniowy to trzy zjazdy, każdy z nich będzie trwał trzy dni. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator zapewnia noclegi, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz pracę z doświadczonymi trenerami.

Po odbytym szkoleniu zadaniem przygotowanych do pracy seniorów będzie przeprowadzenie 4 spotkań roboczych i 2 debat publicznych zaplanowanych w ramach projektu.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

Joanna Czabajska – Pastuszek czabajska@futurama.org.pl tel. 530 463 736

Zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej:

www.futurama.org.pl oraz profilu FB www.facebook.com/fundacjafuturama

Udostępnij
Poprzedni artykułPATIKA
Następny artykułPOLKOWICE WYGRAŁY Z REZERWAMI MIEDZI

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię