Przełom w magazynowaniu!

0
180

Stokado Self Storage Legnica to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Do tej pory w ofertach operatorów nieruchomości przemysłowych przeważały głównie te, dotyczące dużych powierzchni magazynowych, z których korzystały przede wszystkim duże firmy. Od niedawna jednak w Legnicy, firma Stokado Self Storage uruchomiła małe magazyny samoobsługowe, w których czasowo przechować wszelkiego rodzaju przedmioty mogą również osoby prywatne. Właściwie każdy może wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie, gdyż oferta jest elastyczna i przystępna cenowo, a wielkość komórek oraz czas najmu zależą jedynie od indywidualnych potrzeb i preferencji wynajmującego.

Magazyny samoobsługowe cieszą się coraz większą popularnością!

Mimo, iż magazyny samoobsługowe to rozwiązanie najbardziej popularne na zachodzie, to jednak coraz bardziej przekonują się do nich również Europejczycy. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, chcąc odzyskać przestrzeń w swoich domach i chętnie korzystają z tego rozwiązania przechowując sezonowe, bądź sporadycznie używane rzeczy w wynajmowanych prywatnych komórkach. Ze względu na innowacyjność i sukces odniesiony za oceanem, jedynie kwestią czasu było dotarcie owego pomysłu do Europy.

Sam założyciel firmy Stokado Self Storage – Klaudiusz Bechcicki oznajmia, iż długo nosił się z zamiarem wdrożenia tej inicjatywy do Polski. Mając już pięć obiektów w dużych miastach, zdecydował się na otwarcie kolejnego punktu, mianowicie w Legnicy i pewnie na tym nie poprzestanie, gdyż nadal pragnie poszerzać swą ofertę tak, by mieszkańcy innych miast również mieli możliwość skorzystania z ogólnodostępnego najmu schowków magazynowych.

Self Storage – rozwiązanie bezpieczne i wygodne

Przechowywanie sezonowych lub sporadycznie używanych rzeczy, takich jak rowery, czy sprzęt narciarski od zawsze stanowiło problem, który potrafił wytrącić niejednego z równowagi. Mała powierzchnia mieszkań, które w dodatku nie mają dostępu do specjalnych komórek lokatorskich, są utrapieniem dla wielu rodzin, szczególnie tych z dziećmi. Nawet, jeśli piwnica bądź komórka przynależy do mieszkania, to trzeba ją zazwyczaj dzielić z innymi lokatorami, a to nie gwarantuje całkowitego bezpieczeństwa i ochrony.

Doskonałe rozwiązanie dla takich sytuacji stanowią małe magazyny, które umiejscowione są w dużych kompleksach. Oferują one bowiem zdecydowanie wyższy poziom ochrony, prywatności i dyskrecji. Jedynie osoba wynajmująca, po podpisaniu odpowiednio przygotowanej umowy, dostaje swój indywidualny kod dostępu do magazynu. Kompleksy czynne są całą dobę, siedem dni w tygodniu. Posiadają monitoring oraz wykwalifikowaną ochronę.

Prócz bezpieczeństwa, wynajmowany magazyn gwarantuje również komfort użytkowania. Punkt w Legnicy znajduje się bowiem w doskonałej lokalizacji, z bezpośrednim dojazdem, czynnym o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu można cieszyć się niezagraconym, wygodnym mieszkaniem i w pełni wykorzystywać jego potencjał.

Magazyny samoobsługowe również dla małych firm

Małe firmy często ubolewały nad deficytem niewielkich obiektów na rynku nieruchomości magazynowych. Wynikało to z cen wynajmu powierzchni magazynowych, które z racji swej wielkości często przekraczały finansowe możliwości wielu lokalnych przedsiębiorstw. Często takie firmy musiały decydować się na wynajem nienadzorowanych komórek, bądź daleko położonych garaży, do których bez problemu mógł się dostać każdy. Nierzadko narażało to przedsiębiorstwa na niemałe straty.

Oferta firmy Stokado stanowi optymalne rozwiązanie dla drobnych firm, chcących wynająć w przystępnej cenie magazyn, wielkością dopasowany do ich oczekiwań. Do wyboru są boksy wewnętrzne o powierzchni od 1 do ok 25m2, gdzie już od 49 zł, można cieszyć się swoim prywatnym schowkiem; jak i kontenery magazynowe, mieszczące się na zewnątrz hali. Dotarcie do owego kompleksu nie stanowi żadnego problemu, a najwyższy poziom ochrony mienia zasługuje na rekomendację.

Lokalni właściciele różnych legnickich zakładów i firm już przyznają, że usługa magazynowania, jaką oferuje system self storage pozwala zoptymalizować koszty przechowywania i w pełni wykorzystać powierzchnię lokalu wyznaczonego na działalność. Ponadto dowolny czas najmu, nie zobowiązuje do ciągłego korzystania z magazynów, a przedmioty przechowywane w komórkach mogą być dużych gabarytów, o niestandardowej wadze. Dostępne na miejscu wózki transportowe zdecydowanie odciążą kręgosłup i w łatwy sposób, bez opłat pomogą przetransportować rzeczy z pojazdu do magazynu.

STOKADO

59-220 Legnica, ul. Toruńska 7
tel.  +48 666 030 777

 legnica@stokado.pl

 www.stokado.pl/legnica-torunska

(pr)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię