Magiczne ściany

1
1936

Piotr Miedziński, człowiek niepokorny, ze swoją artystyczną duszą zawsze był pełen pozytywnej energii. Zarówno w świecie muzycznym, kiedy jeszcze w ubiegłym wieku, w rodzinnym Jaworze, współtworzył aktywnie scenę punky-reggae (SZCZURY PARYŻA, POSITIVE VIBRATION), jak i potem gdy ruszył w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.

– Droga do punktu w którym się teraz znajduję nie była prosta – opowiada Piotr Miedziński, twórca marki Good4Wall.– Była ciężka praca, sukcesy a także porażki – tak, bolały. Ale to wszystko pozwoliło wyeliminować błędy w kolejnym pomyśle, którym są nasze magiczne ściany.

Good4Wall…

… – projekt ojca i syna. Firmy rodzinne to najzdrowszy koncept. Na zaufaniu można zbudować dużo. W świecie biznesu jest wiele takich przedsiębiorstw, często z długą historią.

Na swojej stronie internetowej przedstawiają się nieszablonowo:

Niektórzy ludzie nazywają nas szaleńcami i buntownikami odrzucającymi normy racjonalnego myślenia, i szczerze mówiąc trudno się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony, lubimy się definiować jako dusze wrażliwe na wszelkie wibracje i tekstury, stworzone przez naturę, która nas otacza. Natura inspiruje nas w największym stopniu – uwielbiamy ją kwestionować oraz poddawać ciągłym modyfikacjom.”

Sprytna zagrywka reklamowa? Nie. Tacy są naprawdę.

Zanim…

… doszli do dzisiejszego „produktu”, podejmowali wiele prób. Pierwsze panele w zasadzie niewiele różniły się od tych znanych ze sklepów. Tak jak wszystkie były podatne na uszkodzenia, surowe. Miedzińscy szukali… ideału. To co teraz robią może znaleźć się w każdym mieszkaniu, biurze, sali prób zespołu rockowego, gabinecie terapeutycznym. Wymieniać można w nieskończoność. Ściany, sufity są wszędzie. Każdy z nas chciałby w tych ścianach czuć się dobrze, bezpiecznie. Po prostu komfortowo. Zapewnia to MagicWall, który jest poddawany testom wytrzymałościowym na każdym etapie produkcji. Maksymalna funkcjonalność, łatwość montażu i wysokiej jakości materiały oraz wartości artystyczne – to jest warte docenienia.

Polak potrafi

Bez przesady można powiedzieć, że MagicWall jest atrakcyjny i nowoczesny. Już wzbudza zainteresowanie na świecie, a my możemy się cieszyć iż jest to produkt polski.

– Ważna jest dla nas również ochrona środowiska podkreśla Piotr Miedziński. – Osiągnięciem, z którego jesteśmy szczególnie dumni, jest opracowanie próżniowej metody pakowania paneli tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca. To przyczyniło się do znacznej redukcji emisji gazów cieplarnianych. Także nasz system sprzedaży jest tak zorganizowany, aby zastosować praktycznie system recyclingu. Jak wyglądają nasze panele? Nie mają żadnych ograniczeń. Skąd nazwa MagicWall? Okazuje się, że zimny metal może być ciepły, przyjemny i potrafi stworzyć magiczny nastrój.

MAGICWALL to atrakcyjna alternatywa da zwykłych tapet. Są to panele z lekkiej pianki odpowiednie dla każdego miłośnika gustownego wnętrza. Na zdjęciach wyglądają bardzo atrakcyjnie. Jednak na żywo to jest po prostu magiczne przeżycie…

– Teraz oferujemy nasze niepowtarzalne magiczne ściany – podsumowuje Piotr Miedziński. – ale nie jest to nasze ostatnie słowo…

 

PODSTAWOWE CECHY MAGICWALL

Brak ograniczeń

Mniej niż 800 g. Ta niewiarygodna lekkość każdego panelu pozwala na zainstalowanie go w dowolnym miejscu. Panele MagicWall nadają się nawet na sufit, gdzie można je umieścić bezpiecznie. Oczywiście także wzory jakie chcecie mieć na swoich ścianach nie mają żadnych ograniczeń. Firma oferuje pakiet różnych kompozycji, ale możecie Państwo zaproponować własne pomysły.

Łatwe czyszczenie

Pigmenty używane w produkcji są najwyższej jakości, dzięki czemu nie wymagają żadnych, specjalnych zabiegów podczas czyszczenia. W przypadku zabrudzenia paneli wystarczy użyć suchej szmatki lub ciepłej wody, aby pozbyć się brudu (np. plam z kawy).

Jakość

Stosowane są wysokiej jakości komponenty, od eko-pigmentów odpornych na promieniowanie UV i w pełni elastycznych, po nietoksyczne i żaroodporne kleje. Najwyższej jakości pianka pokryta starannie wybranymi, ekologicznymi pigmentami. Odporna na zginanie i zadrapania. Zaprojektowana przez architektów, aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby.

Adaptacja akustyczna

Panele zostały poddane badaniu pochłaniania dźwięku w komorze pogłosowej według normy EN ISO 354:2005 w Instytucie Techniki Budowlanej. Panele MagicWall dobrze pochłaniają dźwięki w okolicach 1000 Hz. W tym zakresie znajduje się zakres największej czułości ucha oraz częstotliwości ludzkiej mowy co czyni nasze je idealnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju pomieszczeń takich jak np.: kina domowe, sale konferencyjne, pomieszczenia z pogłosem.

Kontakt tel. 531 642 792, e-mail: mediama@op.pl                      (Dolny Śląsk)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię