DZIEŃ DOBREGO UCZYNKU

0
563

Blisko pół tysiąca dzieci gościło na stadionie Klubu Sportowego Polkowice w ramach Polkowickiego Dnia Dobrego Uczynku. Z przedszkolakami bawili się piłkarze I zespołu KGHM ZANAM Polkowice.

W święcie uczestniczyły dzieci  ze wszystkich polkowickich przedszkoli. Przez kilka godzin najmłodsze pociechy po opieką swoich wychowawców bawiły się oraz zwiedzały stadion KS Polkowice. Na początku wszyscy odtańczyli taniec radości. Następnie odbył się mecz piłkarski pomiędzy przedszkolankami a zawodnikami KGHM ZANAM Polkowice. Na boisku nie zabrakło emocji. Drużynę pań do zwycięstwa poprowadził szkoleniowiec zielono-czarnych Enkeleid Dobi. Była to wspaniała zabawa zarówno dla uczestniczących w meczu jak i kibiców, w których wcieliły się dzieci. Po zakończeniu spotkania poszczególne grupy brały udział w grach i zabawach sprawnościowych przygotowanych przez piłkarzy. Z dziećmi bawili się m.in.: Wojtek Konefał , Adrian Nowacki, Kamil Zawadzki , Jakub Kopaniecki, Mateusz Surożyński i Mikołaj Ptak.

Dzieci mogły również pod opieką zawodniczek naszej sekcji nordic walking nauczyć się chodzić, a także poznać arkana piłki nożnej i unihokeja.

Nie zabrakło również zabaw na dmuchanym zamku, dużego auta straży pożarnej i policjantów na motocyklach.

(jw)

Fot. (KSG)

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię