Damski bokser

0
299

Sąd w Lubinie zastosował dwumiesięczny areszt wobec 40-latka, który w parku zaatakował dwie kobiety odpoczywające na ławeczce. Napastnik po ataku został szybko zatrzymany przez lubińskich policjantów. W trakcie dalszych czynności prowadzonych z mężczyzną przez funkcjonariuszy okazało się, że kilka dni wcześniej groził on również pracownikowi ośrodka pomocy społecznej i wybił szybę w lokalu usługowym.

Sąd Rejonowy w Lubinie zastosował dwumiesięczny areszt wobec 40-letniego lubinianina, który w jednym z parków brutalnie zaatakował dwie kobiety odpoczywające na ławeczce.

Napastnik lekceważąc porządek prawny, w sposób chuligański zaatakował dwie mieszkanki Lubina w wieku 72 i 43 lat, uderzając je z otwartej dłoni po twarzy i głowie, używał wobec nich również słów wulgarnych. Sprawca szybko został zatrzymany przez lubińskich policjantów.
W trakcie dalszych czynności prowadzonych z mężczyzną okazało się, że kilka dni wcześniej groził on dwukrotnie pracownikowi ośrodka pomocy społecznej, dokonując też znieważenia tego funkcjonariusza publicznego, a także dopuścił się umyślnego wybicia szyby jednej z witryn sklepowych na terenie Lubina.

Lista przewinień zatrzymanego oraz ich charakter i wysoki stopień szkodliwości społecznej skłonił sąd do uznania argumentacji policjantów i prokuratury, w konsekwencji czego 40-latek został aresztowany na dwa miesiące. Grozić mu może teraz kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

asp. Krzysztof Pawlik

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię