BAJECZNIE NA CHOINKI

0
1385

Złotoryjski Vitbis to firma gdzie powstają przepiękne bombki – głównie (choć nie tylko) na bożonarodzeniowe choinki.

W Vitbisie pracują głównie mieszkańcy Złotoryi i powiatu. Ozdoby trafiają już od lat na cały świat. I to nie tylko na tradycyjne rynki, ale także do Tajlandii i Japonii. Coraz odważniej Vitbis radzi sobie na rynku amerykańskim.

Złotoryjskie ozdoby wiszą na drzewkach na Wyspach Owczych, na Islandii (popularne tam są szczególnie te przeźroczyste). Oczywiście jak co roku kupują cudeńka z „Vitbisu” regionalne instytucje, politycy, samorządowcy, szkoły, kluby sportowe. Na bombkach swoje autografy dają gwiazdy muzyki i sportu. Potem taki rarytas wzbogaca różne charytatywne akcje. Nie ma takiego wzoru, który nie został umieszczony na bombkach. Zawsze klienci są pozytywnie

zaskakiwani. Już dawno „Vitbis” nie produkuje wyłącznie bożonarodzeniowe ozdoby.

Oczywiście złotoryjskie ozdoby można kupić we wszystkich galeriach handlowych regionu ( w Legnicy w Galerii Piastów i Auchan), ale polecamy zakupy w sklepie firmowym w samej Złotoryi, przy Vitbisie. Tu zawsze możmy liczyć na atrakcyjne promocje. Bo o tym, że wszystkie ozdoby mają atrakcyjne wzory, nie musimy chyba przypominać. Można kupić bombki z serii prezydenckiej (na zdjęciu prezydencka choinka), popularne kolekcje figurek, z pięknymi pejzażami, bajkowe bomki disneyowskie ale także takie, które ucieszą szczególnie kibiców piłki nożnej. Vitbis jak zwykle prezentuje wzory nawiązujące do aktualnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Prowadzona jest również sprzedaż internetowa:

www.vitbis.com

(tr)

Fot. Marek Szpyra

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię