Atrakcyjne CV- spraw żeby telefon w końcu zadzwonił

0
157

Straciłaś pracę po wielu latach? Nie satysfakcjonuje Cię dotychczasowe stanowisko? Potrzebujesz zmian? Wysyłasz CV, a telefon nadal milczy? Stowarzyszenie ONE  z Polkowic  z nową inicjatywą!

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś tak mamy dla Ciebie dobrą informację! Już wkrótce w Polkowicach odbędzie się szkolenie, które pomoże w napisaniu atrakcyjnego, a przede wszystkim prawidłowego CV. Szkolenie poprowadzi doradca zawodowy – Katarzyna Dzedzej-Mucha.

Według…

…ekspertów przeciętnie człowiek w XXI wieku będzie zmieniał pracę siedem razy w czasie swojej kariery. Warto nadmienić, że nie uwzględnia się zmiany stanowiska, ale zmianę pracodawcy lub zmianę branży. W ostatnim czasie w skutek pandemii wiele osób znalazło się właśnie w sytuacji utraty zatrudnienia. Często po kilkunastu latach u jednego pracodawcy. Co za tym idzie, ciężko jest się takim osobom na nowo odnaleźć na rynku pracy, ponieważ zaszło wiele zmian.

Poszukujący…

…pracy znaleźli się w nowej sytuacji, na nowo muszą zweryfikować swoje kwalifikacje pod kątem potrzeb rynku pracy. Następnie usystematyzowane dane zamieścić w CV. Dokument ten jest niejako naszą wizytówką, a zarazem przepustką do dalszego etapu rekrutacji oraz finalnie – zatrudnienia na wybranym stanowisku. Dlatego tak ważne jest, aby prawidłowo przedstawić w nim nasze dane, informacje o przebiegu kariery, a także wykształcenie oraz kompetencje.

Na szkoleniu…

…dowiesz się jak prawidłowo napisać CV, poznasz najczęstsze błędy występujące w tym dokumencie. Dowiesz się czym są kompetencje miękkie oraz twarde, a także nauczysz się jak prawidłowo odczytać oraz odpowiedzieć na ogłoszenie o pracę.

To także okazja do wymiany informacji oraz doświadczeń z innymi uczestniczkami!

Zapraszamy: 27.01.2022 r.,
Pracownia Psychologiczna Polkowice,
ul. Kard. B. Kominka 4 w Polkowicach

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię