Akcja Szlachetna Paczka: otwarcie bazy rodzin

0
1603

Wolontariusze Szlachetnej Paczki z rejonu Chojnów są na etapie ukończenia odwiedzin u rodzin zgłoszonych do projektu.  Już 17 listopada zostanie otwarta BAZA RODZIN włączonych do Szlachetnej Paczki. Dzięki temu darczyńcy będą mogli wybierać  z systemu rodziny, którym chcieliby zapewnić pomoc rzeczową.

  • W ostatnich tygodniach nasi wolontariusze odwiedzali rodziny, które mogą potrzebować pomocy. Wiele z nich stara się ukryć swoją trudną sytuację materialną. Ten projekt pomaga nie tylko biednym, ale również bogatym. Stwarzamy darczyńcom możliwość, by naprawdę mądrze się zaangażowali. I to przynosi efekty, jednoczy ludzi – mówi Paweł Grabek (na zdjęciu) , lider Szlachetnej Paczki w Chojnowie.

Jak zostać darczyńcom?

Wystarczy od dnia 17 listopada wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl/, wybrać rodzinę z system (jest możliwość wyszukania rejonu Chojnów), po czym przygotować paczkę i dostarczyć ją do magazynu. W dniach od 8 do 9 grudnia  2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Chojnowie odbędzie się Wielki Finał Szlachetnej Paczki, wówczas pomoc dotrze do potrzebujących rodzin.

  • Realizujemy ideę mądrej pomocy i inspirujemy ludzi do rozwoju. Przekazując potrzebującym pomoc materialną, motywujemy rodzinę do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej. Zachęcam do zapoznania się z opisami, jakie wypracowaliśmy w ostatnim czasie wspólnie ze wolontariuszami rejonu Chojnów. Dzięki darczyńcom Szlachetna Paczka ma szansę dotrzeć z pomocą do konkretnych rodzin i osób. – dodaje Paweł Grabek.


Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię