Magiczne ściany

0
279

MAGICWALL to atrakcyjna alternatywa da zwykłych tapet. Są to panele z lekkiej pianki odpowiednie dla każdego miłośnika gustownego wnętrza.

Samoprzylepne panele pasują do wielu powierzchni. Dzięki technologii jesteśmy w stanie odtworzyć naturalne oraz dużo cięższe industrialne projekty. Twarde drewno staje się miękkie. Okazuje się, że zimny metal może być ciepły, przyjemny i potrafi stworzyć magiczny nastrój. Dlatego nasz produkt został nazwany MagicWall.

Zmieniające się…

… trendy wymuszają tworzenie technologii i nośników pozwalających na modyfikacje tam, gdzie wcześniej wydawało się to niemożliwe.

Innowacje i kreatywność

MagicWall jest rozwiązaniem innowacyjnym i testowanym pod każdym kątem – produkt jest poddawany testom wytrzymałościowym na każdym etapie produkcji. Priorytetem jest dostosowanie maksymalnej funkcjonalności produktu, na co składa się szybkość montażu i wysokiej jakości materiały, ale bez umniejszania wartości artystycznych.

Brak ograniczeń

Mniej niż 800 g. Ta niewiarygodna lekkość każdego panelu pozwala na zainstalowanie go w dowolnym miejscu. Panele MagicWall nadają się nawet na sufit, gdzie można je umieścić bezpiecznie. Oczywiście także wzory jakie chcecie mieć na swoich ścianach nie mają żadnych ograniczeń. Możemy zaoferować nasz pakiet różnych kompozycji, możecie zaproponować własne pomysły.

Łatwe czyszczenie

Nasze pigmenty są najwyższej jakości, dzięki czemu nie wymagają żadnych, specjalnych zabiegów podczas czyszczenia. W przypadku zabrudzenia paneli wystarczy użyć suchej szmatki lub ciepłej wody, aby pozbyć się brudu (np. plam z kawy).

Najwyższej jakości pianka pokryta starannie wybranymi, ekologicznymi pigmentami. Odporna na zginanie i zadrapania. Zaprojektowana przez architektów, aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby.

Jakość przede wszystkim

Chociaż wyjątkowy wygląd naszych paneli jest elementem niezbędnym, skupiamy się także na zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, od eko-pigmentów odpornych na promieniowanie UV i w pełni elastycznych, po nietoksyczne i żaroodporne kleje. Wszystko w trosce o wysokie wymagania naszych klientów.

Adaptacja akustyczna

Nasze panele zostały poddane badaniu pochłaniania dźwięku w komorze pogłosowej według normy EN ISO 354:2005 w Instytucie Techniki Budowlanej. Jak wynika z raportu, panele MagicWall dobrze pochłaniają dźwięki w okolicach 1000 Hz. W tym zakresie znajduje się zakres największej czułości ucha oraz częstotliwości ludzkiej mowy co czyni nasze panele idealnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju pomieszczeń takich jak np.: kina domowe, sale konferencyjne, pomieszczenia z pogłosem.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: tel. 602 49 84 25, e-mail: biuropiast@gmail.com

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię