Solidarni z Wuhan

0
132

Zapraszamy na charytatywny koncert Solidarni z Wuhan, który odbędzie się w Filharmonii Narodowej w Warszawie, 27 lutego (czwartek) br. o godz. 19:00.

Wystąpią artyści: Adam Wolski (solista Golden Life), Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late. Koncert poprowadzi Jarosław Kret. Patronat nad wydarzeniem – koncertem i akcją pomocy „Solidarni z Wuhan” – objął Polski Komitet Olimpijski! Na widowni Filharmonii Warszawskiej w geście solidarności z potrzebującymi pojawią się gwiazdy sportu, medaliści olimpijscy.

Koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie omijajmy obojętnie problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla personelu medycznego pracujących w szpitalach polowych w Wuhan.

Sprzedaż biletów przez portal www.bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/koncert/solidarni-z-wuhan-58630?id=291803

Celem nie jest zbiórka pieniędzy a gest solidarności. Dołącz do sztafety pomocy! Nie bądź obojętny.

Biuro organizatora: Warszawska Izba Gospodarcza e-mail sekretariat@wig.waw.pl

Udostępnij
Poprzedni artykułTo nie to samo
Następny artykułO kolei

Zostaw komentarz

Proszę wpisz swój komentarz
Proszę wpisz swoje imię